10 Nisan 2016 Pazar

Tofaş modifiye nasıl yapılır?

Tofaş hakkında bir çok modifiyeli araç görmüşsünüzdür. Tofaş modifiye yaparken nelere dikkat etmeli neler yapılmalı neler yapılmamalı?


Tofaş modifiye nasıl yapılır

Öncelikle Tofaş marka otomobilere modifiye yaptırmadan önce muayene yapılması gerekmektedir. Eski araçlar olduğu için ve modifiye yaptırdığınız için araç muayeneden geşmez. Sizden orjinal parçaların takılması ve tekrardan getirilmesi için gün verilir.

Tofaş Modifiye yaptırmadan önce ilk altın kural araç muayenesinden geçer.

-Sonraki aşamalarda, direksiyon simidini değiştirmenizi önermiyoruz. Değiştirseniz bile orjinal direksiyonu elinizde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

-Cam film takılması Tofaş otomobillerde çok hoş bir hava katıyor. Abartıya yol açmıyacak şekilde aracınızın rengine uyumlu çok siyah olmıyacak şekilde film taktırılabilir.

-Çelik Jant, Ülkemizde bir çok firmanın çeşitli model ve marka çelik jantları mevcuttur. Biz şahsen kullandığımız araçlarda, Türkiye de de popüler olan CMS çelik jant kullanmanızı öneriyoruz. Kullandığınız çelik jantları boyata bilir ve desen çizdire bilerek aracınızın farklı bir görünüşüne sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

-Elezyon yayları, Aracın elezyon yaylarını fazla kestirmenizi tavsiye etmiyoruz. Onun yerine ön tarafa fiber özel yapım bir tampon ekleyerek veya 13 jant kullanarak oturaklı bir duruş gösterir.

Kapı döşemesi ve koltuklar ise tamamen zevkinize kalmış olur. Bizim önerimiz siyah bir kılıf ve ya deri desenli kılıflar aracınızın popüleritesini artırabilir.

Tofaş Modifiye konusunda bir aracı herkes gibi değilde tamamen hayal gücünüzü kullanarak modifiye yapmanızı öneririz. Fark yaratacak kapak fotoğrafı olacak aracınızı kendi hayal gücünüzle oluşturmanızı dileriz.

Tofaş modifiye.