7 Ağustos 2016 Pazar

Fiat ve Tofaş çıkma cam

Alacağınız camlar arasında kelebek cam, Ön cam, Arka cam (rezistanslı), ve kapı camları olarak Fiat ve Tofaş çıkma cam temini yapılmaktadır.

Fiat ve Tofaş çikma cam

Hemen her gün ülkemizde oluşan kazalar sonucu yada başka faktörlerden dolayı camlar kırılır veya çatlama yapabilir. Kışın cam çatlaması ve kırılması daha çok görülen hususlardan birisidir. Aracınızın camının kırılması Tofaş marka araçlarda çok gözükür. Bunların nedenleri arasında yan sanayi cam kulanılmasıdır. Yan sanayi camların tuz gibi dağılma nedeni çok kalitesiz ve içinde elastik bir bant olmamaısn dan kaynaklanmaktadır.

Fiat çıkma camlar ise Tofaş çıkma camlara göre biraz daha kaliteli ve İtalyan çıkışlıdır. Kolay kolay patla yapmaz ve dağılmaz. Hemen her model Fiat çıkma cam için bizleri aramanızı ve bilgi almanızı tavsiye etmekle birlikte alacağınız camların fitilleri üzerinde olarak çıkma cam olarak sizlere temin etmekteyiz.

Alacağınız Tofaş ve ya Fiat çıkma cam modelleri için özel hazırlanmış kargo yapılmış veyahut çok iyi şartlarda ambalajlı bir şekilde yurt içi kargo ile kapınıza gönderebiliriz. Alacağınız cam aracınıza uygun olmadığı taktirde tekrar iadesini yapabilirsiniz. Öncelikli prensiplerimizden biride müşteri memnuniyeti ve ek olarak müşteri potensiyelimizi geliştirmektir.

Doğan çıkma cam, Linea çıkma cam.

0 yorum