Hakkımızda

Bildiğiniz üzere Tofaş marka otomobil üretilmiyor. Yani milli bir araç yapılana kadar en milli olan aracımız Tofaş'dır.

Ülke genelinde tüm Tofaş araçların hurdayı çıkararak satışlarını almaktayız. Hurdaya çıkardığımız Tofaş marka araçları tekrar yurt içine sipariş ve taleb üzerine satış yapmaktayız. Ülkemizde bir çok genç halla Tofaş marka otomobil sevdalısı olmak la birlik de bir tukuya dönüşmüştür Tofaş.

İstanbul avrupa yakasında bulunan firmamızda Tofaş çıkma parça ile alakalı hemen hemen her parçayı size temin edebiliriz. Aldığınız parçanın muayer olduğunu  unutmayın. Yalnızca elektronik aksam larda 1 hafta içinde değiştirme garantisi vermekteyiz.

Tofaş parça yanısıra Fiat çıkma parça satışımızda mevcuttur. Her tür fiat marka aracın parçalarını bizelere sorabilirsiniz. Aradığınız parça bizde yok ise bile temin etmek için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için farklı firmalara yada kendi alt bünyemizde barındırdığımız firmalardan temin edebiliriz.

Bizden istediğiniz Tofaş motorTofaş şanzıman vb. gibi motor aksamını ilgilendiren parçaları yurt içi kargo ile de hizmetinize verebiliriz.

Anlaşmalı kargomuz ile alacağınız parçalar Türkiyenin hangi ilinde olursanız olun ucuz bir mevlağ karşılığı ayağınıza kadar gelir. Bizi tercih etiğiniz için teşekkür ederiz.
tofascikmaparca.com

0 yorum